28. PRVENSTVO RH 2019.

8 medalja za ARRK Goricu na PH 2019. :)

11.5.2019. u Velikoj Gorici održano je Prvenstvo Republike Hrvatske u Akrobatskom rock'n'rollu, a ponosni organizator ovog natjecanja bio je naš klub. Na natjecanju je nastupilo oko 600 natjecatelja iz cijele RH, gdje su naši natjecatelji uspjeli ostvariti vrhunske rezultate u iznimno teškoj konkurenciji.Osvojili smo dva naslova prvaka RH, 3 naslova viceprvaka i 3 bronce.

Rezultati: 1. Mustre i Bubblegum - prvaci RH za 2019.

2. Toxic, Butterfly, Ena i Marcel - viceprvaci RH za 2019.

3. Unique, Pink melody, Helena i Izak

4. Pavao i Isabel, Ema i Filip 5. Zvjezdice, Pčelice 6. Rockerice 8. Bubamare 9. Ružice

Ovim putem koristimo priliku da čestitamo našim natjecateljima na vrhunskim rezultatima i zajedništvu koje nas krasi. Naravno sve ovo ne bi bilo moguće bez pomoći naših vjernih roditelja i pratitelja kluba, koji su svojim navijanjem, podrškom i pomoći u organizaciji učinili ovo natjecanje nezaboravnim događajem. Veliko hvala i našim sponzorima i medijskim pokroviteljima. Mi možemo samo reći da smo ponosni do neba i nazad na sve i to ne samo jučer ;)

Bravo Gorica :)

Prvenstvo Republike Hrvatske 2019.

Akrobatski rock'n'roll klub "Gorica" u suradnji sa Hrvatskim rock'n'roll savezom organizirati će  28. Prvenstvo Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'roll-u. Natjecanje će se održati 11.5.2019. u dvorani Srednjoškolskog centra u Velikoj Gorici. Na samom natjecanju nastupiti će preko 600 natjecatelja iz svih krajeva Republike Hrvatske uz prisustvo međunarodnih sudaca što čini ovo natjecanje najvažnijim u godini, koje ujedno donosi najveći broj bodova za formiranje reprezentacije Republike Hrvatske i sudjelovanje na međunarodnim natjecanjima. Natjecanje se sastoji od prednatjecanja koje počinje u jutarnjim satima (11:00 sati) i večernjeg programa koji počinje od 18:00 sati, gdje će svoje atraktivne programe izvesti parovi i formacije koji se nalaze visoko pozicionirani na međunarodnim rang listama. Priredba je zamišljena kao jedinstveno plesno i glazbeno iskustvo, koja bi gledateljima približila naš atraktivan sport i upotpunila sportsko-kulturni program grada Velike Gorice.

Za potpunu zabavu pobrinuti će se glazbeni sastav Playmakers iz Petrinje, koji sa svojim nastupom uživo počinje od 18:00 sati.

QR kod za program natjecanja i startnu listu natjecatelja (potreban čitač QR kodova na moditelu), isti neće biti dostupan u papirnatom obliku, zbog toga što pazimo na naš okoliš.

2. Klupsko prvenstvo 2018.

U subotu 5.5.2018. pred prepunom dvoranom OŠ Nikole Hribara članovi ARRK Gorica predstavili su svoje natjecateljske i show programe, čime smo obilježili 11. godina postojanja našeg kluba.

Čestitamo svim članovima na izvrsnim nastupima, a posjetiteljima na odličnoj podršci naših mladih plesača.

Veliko hvala svim prijateljima kluba i roditeljima na podršci u dosadašnjem i budućem radu
Ponosni na sve, bili ste odlični!

2. KUP REPUBLIKE HRVATSKE 2018.

U subotu 14.4.2018. u Zaprešiću održan je 2. Kup Republike Hrvatske u 2018. godini. Osvojili smo 6 medalja, od toga jedno zlato, četiri srebra i broncu.Na natjecanju je nastupilo oko 500 natjecatelja iz svih krajeva Republike Hrvatske. Formacija Bubblegum je samo nakon drugog nastupa u novoj kategoriji ponovo osvojila zlato, te time pokazala svoju iznimnu kvalitetu. Srebro su osvojile djevojke iz Mustra, Butterflaya, Toxica, te par Klara Krilić i Lucian Glagolić kojima je ovo ujedno i prvo odličje koje su osvojili. Naša najtrofejnija formacija Unique osvojila je broncu u iznimnoj konkurenciji seniorskih formacija.

Nadomak medalje ostali su Isabel Kovač Walaitis i Pavao Karas u kategoriji Mini. Ostali rezultati naših članova se nalaze u nastavku: 5. mjesto - Blackout, Dorotea Matijević i Ernest Matković, 6. mjesto - Pink Melody, 7. mjesto - Ena Novak i Marcel Jurčević, 8. mjesto - Točkice. Iznimno smo ponosni na sve naše članove kako zbog pristupa treninzima tako i zbog izvrsnih rezultata u 2018., te sa veseljem očekujemo prvenstvo RH koje će se održati u svibnju 2018.

ZAGREB OPEN 2018.

U subotu 27.1.2018. u sportskoj dvorani OŠ Rudeš  održano je prvo natjecanje u 2018. godini. Na natjecanju je nastupilo oko 300 natjecatelja iz svih krajeva Republike Hrvatske.

Naša najmlađa formacija pod nazivom Butterfly po prvi puta je nastupila u novoj postavi u kategoriji mini formacija 3 i odmah osvojila zlato, čime su potvrdile predan rad i trud od početka sezone, zlato u kategoriji seniorskih ženskih formacija pripalo je našoj najtrofejnijoj formaciji Unique, a srebro su osvojile Mustre u kategoriji juniorskih ženskih formacija.

Uz njih na natjecanju nastupila su još i tri plesna para, Dorotea Matijević i Ernest Matković koji su osvojili svoju prvu medalju za 3. mjesto u kategoriji mlađih juniora 2.,  Isabel Kovač Walaitis i Pavao Karas koji su također osvojili svoju prvu broncu u kategoriji Mini i Klara Krilić i Lucian Glagolić koji su osvojili odlično 5. mjesto.

Na natjecanju su dodijeljene i nagrade za ukupne pobjednike Kup-a RH za 2017. godinu, gdje su naši članovi osvojili dva treća i jedno prvo mjesto. Treće su bile formacije Toxic Team i Mustre, dok je formacija Bubblegum osvojila zasluženo prvo mjesto, te zaokružila izvrsnu 2017. godinu gdje su osim osvajanja prvenstva i kupa RH na svim ostalim natjecanjima osvojile prva mjesta.