U subotu 14.4.2018. u Zaprešiću održan je 2. Kup Republike Hrvatske u 2018. godini. Osvojili smo 6 medalja, od toga jedno zlato, četiri srebra i broncu.Na natjecanju je nastupilo oko 500 natjecatelja iz svih krajeva Republike Hrvatske. Formacija Bubblegum je samo nakon drugog nastupa u novoj kategoriji ponovo osvojila zlato, te time pokazala svoju iznimnu kvalitetu. Srebro su osvojile djevojke iz Mustra, Butterflaya, Toxica, te par Klara Krilić i Lucian Glagolić kojima je ovo ujedno i prvo odličje koje su osvojili. Naša najtrofejnija formacija Unique osvojila je broncu u iznimnoj konkurenciji seniorskih formacija.

Nadomak medalje ostali su Isabel Kovač Walaitis i Pavao Karas u kategoriji Mini. Ostali rezultati naših članova se nalaze u nastavku: 5. mjesto - Blackout, Dorotea Matijević i Ernest Matković, 6. mjesto - Pink Melody, 7. mjesto - Ena Novak i Marcel Jurčević, 8. mjesto - Točkice. Iznimno smo ponosni na sve naše članove kako zbog pristupa treninzima tako i zbog izvrsnih rezultata u 2018., te sa veseljem očekujemo prvenstvo RH koje će se održati u svibnju 2018.

 

PARTNERI


FAN PAGE