U subotu 10.6.2017. u Zagrebu održano je posljednje natjecanje u sezoni, članovi Arrk Gorica su nastupili u 7 kategorija i osvojili tri medalje, te ostvarili još nekoliko odličnih rezultata.

Zlato su osvojile formacije Bubblegum, kojoj je ovo šesta pobjeda u nizu i Mustre koje su nakon naslova viceprvakinja Hrvatske uspjele sezonu završiti sa zlatom, te time najaviti svoj prvi nastup na europskom prvenstvu koje će se održati početkom listopada u Pragu, dok je srebro osvojila formacija Unique u kategoriji ženskih seniorskih formacija.

Na navedenom natjecanju po prvi puta su nastupili i naši novi članovi, te uspješno probili led u svijetu rock'n'roll-a.

Obzirom na postignute rezultate, proteklu sezonu možemo ocijeniti kao jednu od najuspješnijih u povijesti kluba. Sada nam slijedi ljetna pauza, a početak nove natjecateljske sezone, kao i upise novih polaznika u Arrk Gorica očekujte početkom rujna.