U subotu 14.5.2016. održano je 25. Prvenstvo Republike Hrvatske u akrobatskom rock'n'roll-u, natjecanje je organizirao plesni klub Top dance iz Slavonskog Broda  u suradnji sa Hrvatskim rock'n'roll savezom. Članovi ARRK Gorica nastupili su u 5 kategorija i ostvarili odlične rezultate.

Srebro je pripalo formaciji Super Stars u kategoriji Mini formacija 2, a bronca Zečićima u kategoriji Mini formacija 3. Nadomak odličja bili smo u još nekoliko kategorija, obzirom na jaku konkurenciju to su i više nego odlični rezultati. Ostali rezultati naših članova nalaze se u nastavku:

4. mjesto - Unique - Ženske formacije, All Stars - Mini formacije 2
5. mjesto - Mustre - Ženske juniorske formacije, Norma Marčec i Stjepan Zetić - Mlađi juniori 2
8. mjesto - Blackout - Mini Formacije 2
12. mjesto - Ema Pecirep i Valentino Tomić - Mlađi juniori 1
16. mjesto - Ivona Pasarić i Ernest Matković - Mlađi juniori 2
22. mjesto - Klara Krilić i Lucian Glagolić - Mlađi juniori 2

Čestitamo svim članovima na odličnim rezultatima ;)

Galeriju slika možete pronaći na facebook stranicama kluba.

 Video nastupe naših članova pogledajte u nastavku.

PARTNERI


FAN PAGE