U subotu 7.5.2016. uspješno smo organizirali 1. Prvenstvo Zagrebačke županije u Akrobatskom rock'n'roll-u, na natjecanju je nastupilo preko 200 natjecatelja iz četiri kluba koji djeluju na području naše županije.

Pred ispunjenom dvoranom OŠ Nikole Hribara članovi Akrobatskog rock'n'roll kluba Gorica iznova su potvrdili svoju kvalitetu i osvojili daleko najviše odličja od svih klubova učesnika. Natjecanje smo završili sa 20 osvojenih medalja, od toga 9 zlata, 7 srebra i 4 bronce.

Medalje se došle kao nagrada za predan rad i trud svih članova i njihovih trenera. Ovim natjecanjem uspješno je obilježena deveta godišnjica postojanja kluba, stoga veliko hvala roditeljima, sponzorima i prijateljima kluba koji nas podržavaju u našem radu.


Rezultati ARRK Gorica:
ZLATO - 9 medalja
Ena Novak i Marcel Jurčević - PŠ
Zvjezdice - FPŠ
Sunčice - FMO1
Iskrice - MF3
Super Stars - MF2
Kristina Kamenjašević - Stela Ribić Huzjak - Norma Marčec - Trio Show 2
Antonija Ivezić - Andrea Martinović - Laura Hranilović - Trio Show 1
Mustre - ŽJF
Unique - ŽF

SREBRO - 7  medalja
Veronika Rus - Katarina Bratković - Ema Plepelić - Trio Show 3
Helena Ćaćić - Anamarija Heller- Ena Starešinčić - Trio Show 2
Matea Gredišnjak - Sonja Pasarić - Lana Pasarić - Trio Show 1
Ema Pecirep i Valentino Tomić - MJ1
Klara Krilić i Lucian Glagolić - MJ2
Zečići - MF3
All Stars - MF2

BRONCA - 4 medalje
Ivona Pasarić i Ernest Matković - MJ2
Lucija Tomljanović - Nika Štefančić - Ana Lucija Zeko - Trio Show 2
Marija Čolić - Ana Galić - Nives Kujundžić - Trio Show 3
Sara Ivanković - Klara Šustić - Eva Vranić - Trio Show 1

Čestitamo ;)

Galeriju slika sa natjecanja pogledajte na našoj facebook stranici.

Video nastupi naših članova naalaze se u nastavku:

PARTNERI


FAN PAGE